tabriz

چهارراه شهید بهشتی - برج ابریشم - طبقه 14 - واحد7

شنبه - چهارشنبه 09:00 - 17:00

info@martiran.com
041-35575954

09145670700

whatsapp: 09145670700

سوالات
متداول شما عزیزان

مارت ایران تمامی پرداختی های مشتریان بین المللی را به صورت 100 درصد تضمین می نماید و متعهد می گردد تمامی پرداختی های آنها را طبق استاندارد های بین المللی محافظت نماید تا محصولی طبق در خواست مشتری ارسال نمایید و در صورتی که تبدیل به خرید نگردد لزوما باید پول پرداختی مشتری طبق همانن کانالی که واریز شده بازگشت داده شود.

مارت ایران در راستای رضایت مندی مشتریان بین المللی تمامی سفارشات مشتریان را از بدو سفارش نحوه تولید،کیفیت تولید، بسته بندی وحمل و نقل را با نظارت دقیق کارشناسان خودطبق سفارش مشتری زیر نظر دارد .

مارت ایران فعالیت خود را در زمینه صادرات تولیدات ایرانی به صورت B&B شروع کرده است و تمامی بازرگانان و تجاری که علاقه مند به خرید محصولات ایرانی هستند را شامل میشود.

مارت ایران در راستای تسریع و تهسیل معاملات مشتریان خود، بعضی از محصولات را به صورت پرداخت LC در کشور ثالث انجام می نماید.

( اولین سفارش از شما) 

خریداران می توانند با ثبت اولین سفارش به صورت آنلاین با نوشتن فرم های مربوطه درخواست خودرا به کازشناسان فروش مارت ایران ارائه نمایند.

مارت ایران بصورت تخصصی در زمینه صادرات متریال ساختمان و محصولات پتروشیمی فعالیت می نمایدو با توجه به کسب اعتماد بیشتر در بازار های بین المللی و تامین کنندگان داخلی توان تامین و صادرات کلیه محصولات و تولیدات ایرانی را دارد.

ارتباط با ما

  • انواع فایل های مجاز : (jpg, gif, png, pdf).