خدمات مارت ایران

خدمات مارت ایران

مارت ایران در راستای تسهیل و تسریع تجارت بازار های بین المللی با ایران شکل گرفته است.مشاوران وکارشناسان حرفه ای ما در کشور های مختلف به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خاطره در تجارت بامارت ایران را تجربه نمایید .

مارت ایران و حمل و نقل بین المللی

مارت ایران جهت بهبود عملکرد خود و سهولت تحویل محصولات خریداران ، با شرکت های بزرگ و با تجربه که در زمینه حمل و نقل بین المللی ( زمینی ، دریایی و هوایی) فعالیت می نمایند وارد قرار داد شده است تا حمل محصولات خریداری شده در اسرع وقت به مشتریان ارسال گردد.

رضایت مندی مشتریان

هدف اصلی مرکز تجارت بین المللی مارت ایران رضایت مشتریان در بازارهای جهانی است تا از نظر کیفیت محصولات، حمل و نقل مناسب، بسته بندی بهتر، تحویل به موقع  و قیمت مناسب بهترین عملکرد را داشته باشد و این عوامل از طریق کارشناسان مربوط مارت ایران بصورت مداوم رصد می شود.

دسترسی آنلاین با مشاوران مارت ایران

 مشاوران تخصصی برای پاسخ گویی آنلاین و به صورت مداوم و فعال جهت پاسخگویی به سوالات و درخواست های مشتریان منتظر شما خریداران هستند.

تجارت B&B مارت ایران

با مرکز تجارت B&B مارت ایران به راحتی از محصولات ایران خرید بکنیدویا محصولات خودرا بفروشید.

با توجه به تغییر رفتار خریداران در بازارهای جهانی وهمچنین افزایش هزینه های بازاریابی در نمایشگاههای بین المللی، بهترین گزینه انتخاب تجارت الکترونیک و ژلتفرم های مجازی  B&B برای توزیع کنندگان،تامین کنندگان و خریداران است تا بصورت رایگان و آنلاین بتوانند محصولات خود را از ایران تأمین بکنند.

خانه